Iskolánk április 8-án meghívást kapott a Lázár Ervin Program Pilot projektjében való részvételre. A kezdeményezésben minden 1-8. évfolyamon tanuló diák részére évenként egyszeri alkalommal biztosítják a színházi, cirkuszi előadások, komolyzenei hangversenyek, stb. látogatását.

A Kossuth utcai alsó tagozatos diákok is meghívást kaptak. Valamennyien egy felejthetetlen délután részesei lehettek. Ámulattal nézték a színházi előadást, tapsolhattak a szereplők szívet melengető játékában.

A mi kis diákjaink nagy része még soha nem járt színházban! Azóta minden nap emlegetik a főszereplőt, Kukac Katát és társait.

Hálás szívvel köszönjük Seregi Zoltán igazgató Úr meghívását, Bugyi Diána program koordinátornak a szervező munkáját, kedvességét. Az utazási és egyéb költségeket a Jókai Színház fedezte.

Reméljük, hogy ennek a programnak lesz folytatása!

Tariné Sarkadi Erika